O nás

O nás
Est.
2019

Milí přátele,

jistě všichni bojujeme s nedostatkem času. Chybí nám čas na přátele, rodinu, naše koníčky a hlavně sami na sebe. Občas v té honičce zapomínáme na nás a na vše co nás naplňuje. 

Z vlastní zkušenosti známe, že veškerý volný čas se snažíme trávit s rodinou a zapomínáme na další důležité věci v našem životě. My máme velkou rodinu a neustále věnujeme pozornost dětem, jejich škole, domácnosti a práci. Což je dobře, jenže někdy bychom se měli zaměřit i na sebe. Žijeme jen jednou a tak si život musíme co nejvíce užít a plnohodnotně ho prožít. Musíme se cítit dobře a obklopovat se lidmi, které máme rádi. Tak proto jsme si s manželem jednoho dne řekli, STOP.

Taky si občas chceme relaxovat, posedět v klidu, poslouchat dobrou muziku a sejít se s přáteli. Jenže, jak? My to udělali tak, že jsme si společně otevřeli relaxační studio.

FEEL GOOD STUDIO.


Místo, kde se můžeme setkávat s přáteli a v klidu si popovídat o kráse, o našem životním stylu a udělat něco dobrého a zdravého pro svůj život. Na chvilku vypustit problémy a myslet jen na sebe. Nabízíme úžasné zázemí, moderní přístroje pro tvarování postavy a semináře pro vaší duši. Spolupracujeme s výživovou poradkyní, psychologem, špičkovými maséry a Make up Artisty, které radí poradí s líčením a novinkami v tomto oboru.

Toto studio je takové naše čtvrté díte, o které hezky pečujeme, rozvíjíme a máme ho rádi.

Rádi Vás přivítáme v našem ráji a již ted vaříme kávu na uvítanou a těšíme se na společné posezení a odpočinek u nás ve studiu. 


O nás

Žijeme jen jednou a tak si život musíme co nejvíce užít a plnohodnotně ho prožít. Musíme se cítit dobře a obklopovat se lidmi, které máme rádi. více o nás

Otevírací doba

  • Po - pá: 9:00 - 20:00
  • Sobota: (po dohodě)
  • Neděle: zavřeno

Kontakty