Náš tým

Ing. Elen Kopačková

Ing. Elen Kopačková

Jednatelka

Vystudovala jsem VŠE v oboru ekonomika a sociologie práce. Celý svůj pracovní život dělám s lidmi v oblasti krásy. Mám radost když všechny ty ženy, které po několika hubnoucích a tvarovacích procedurách jsou nadšené ze svého vzhledu a spokojené sami se sebou. Je to skvělý pocit vědět, že jsem pomohla, aby se měly rády aby až se ráno podívají do zrcadla si řekly, že jsou krásné a mají důvod být na sebe hrdé. Jako manažer jsem byla vždy zaměřena na výsledky a kvalitu práce. Protože bez toho se nedájí plnit cíle a sny, které máme. Proto ráda říkám ,, Nejdřív sen a pak jeho realizace''.

Mgr. Jozef Kopačka

Srdcař a opora

Svůj sen jsem uskutečnila otevřením tohoto studia s pomocí mého manžela Mgr. Jozefa Kopačky. Kterého životní krédo je: " Pokud chceš dosáhnout trvalého úspěchu, musí motivace, která tě žene k tomuto cíli, vycházet z nitra. Nezáleží na tom, kdo jsi, ani jak jsi starý."

Mgr. Jozef Kopačka

Andrea Račková

Andrea Račková

Kosmetička

Milé dámy a pánové, dovolte mi se Vám představit. Jmenuji se Andrea a je mi…, ale cítím se pořád na 20 . Jsem šťastná žena, protože dělám to co mě baví. Moje práce je můj životní styl a zároveň i hobby.  Snažím se následovat trendy a školit se v oblasti nových technologií, abych mohla svým klientkám poskytnout tu nejlepší péči – nabízím různé druhy peelingu, které jsou nezbytné  pro kvalitní ošetření pleti,ráda se učím a poznávám nové a účinné věci , a to jsou přístroje, které používám k dokonalosti vaši pletí – radiofrekvenční lifting, karboxy terapie, mikronidling a také různé masáže obličeje.Před čtyřmi lety jsem  absolvovala kurz skulpturálně-bukální masáže obličeje, která se v Čechách řadí mezi luxusní procedury. Moje krédo je: Jenom život, který žijeme pro ostatní stojí za to

Inna Slivinskaya

Manikérka a pedikérka

Inna patří k součástí našeho týmu. Svojí práci bere s velkým nadšením a kreativitou. Preferuji kvalitu nad kvantitou. Baví ji pořád zdokonalovat se ve svim oborů a sledovat nové trendy., proto používá jen nejkvalitnější materiály a kvalitní přístroje ke své práci. Její pracovní moto je: "Jediný způsob, jak dělat dobře svoji práci, je milovat to, co děláš." 

Inna

Eva

Eva Hanákov

masérka

Moje masáže jsou tu pro Vás. Právě pro Vás jsem se rozhodla pro tuto práci, která je zároveň mým "koníčkem". Svoji práci v tomto oboru provádím 16 let. Praxi a zdokonalování jsem dělala v lázeňství a v hotelových provozech. Pracovala jsem, mimo masáží, na pozici obchodní zástupce pro lázně. Další pozici, kterou jsem měla ráda, byla managerka wellness v hotelu v Krkonoších. Tato práce mne velmi bavila, ale zvítězilo moje "chci" masírovat. Masáže jsem dělala v Českých hotelích vyšší kvality, ale také v zahraničí , konkrétně v Jordánsku u Mrtvého moře. Tak... a teď jsem tu, abych Vám nabídla svoji práci, svoji radost z práce. Vyberte si pro sebe masáž, která Vám bude vyhovovat.

Petr

Masér

Pomocí tlakové masáže,lávových kamenů a baňkování je cílené působení na zprůchodnění lymfatické soustavy, vyrovnání potenciálu energie těla a odstranění příčin bolesti.

Petr

Mgr. Ivana Dlouha

Mgr. Ivana Dlouha

psychoterapeutka

V roce 2011 jsem se v zahraničí setkala s revoluční technologií, která pozitivně ovlivňuje život člověka a to bez léků a jakýchkoliv jiných medikamentů a vedlejších účinků. Tento relaxační systém jsem se rozhodla přivést na český a slovenský trh pod hlavičkou firmy Anavia. Systémy nejen prodáváme do firem, salonů, škol, vzdělávacích center či do soukromí občanů, ale také neustále pracujeme na nových programech a technologiích, které napomáhají zkvalitnit život za základě vlastního sebepoznání. Díky této nejmodernější technologii umožníme klientovi nahlédnout do svého nitra a tím lépe porozumět sobě samému.

Dominika Girethová

Výživová poradkyně

25ti-letá slečna, zabývající se zdravým životním stylem po všech stránkách! Dominika má za sebou několik kurzů v oblastni výživy i fitness od předních českých poradců a trenérů. Výživové plány staví na míru klienta a používá ty nejlepší programy na stavbu jídelníčku. Nezkoušejte redukční diety, které jsou radikální a neudržitelné. Změnte se k lepšímu, stačí jen vyplnit online dotazník a počkat si (týden) na jídelníček!

Dominika Girethová

O nás

Žijeme jen jednou a tak si život musíme co nejvíce užít a plnohodnotně ho prožít. Musíme se cítit dobře a obklopovat se lidmi, které máme rádi. více o nás

Otevírací doba

  • Po - pá: 9:00 - 20:00
  • Sobota: (po dohodě)
  • Neděle: zavřeno

Kontakty