Náš tým

Ing. Elen Kopačková

Ing. Elen Kopačková

Jednatelka

Vystudovala jsem VŠE v oboru ekonomika a sociologie práce. Celý svůj pracovní život dělám s lidmi v oblasti krásy. Mám radost když všechny ty ženy, které po několika hubnoucích a tvarovacích procedurách jsou nadšené ze svého vzhledu a spokojené sami se sebou. Je to skvělý pocit vědět, že jsem pomohla, aby se měly rády aby až se ráno podívají do zrcadla si řekly, že jsou krásné a mají důvod být na sebe hrdé. Jako manažer jsem byla vždy zaměřena na výsledky a kvalitu práce. Protože bez toho se nedájí plnit cíle a sny, které máme. Proto ráda říkám ,, Nejdřív sen a pak jeho realizace''.

Mgr. Jozef Kopačka

Srdcař a opora

Svůj sen jsem uskutečnila otevřením tohoto studia s pomocí mého manžela Mgr. Jozefa Kopačky. Kterého životní krédo je: " Pokud chceš dosáhnout trvalého úspěchu, musí motivace, která tě žene k tomuto cíli, vycházet z nitra. Nezáleží na tom, kdo jsi, ani jak jsi starý."

Mgr. Jozef Kopačka

Nadežda Zorina

Nadežda Zorina

Kosmetička

Milé dámy a pánové, dovolte mi se Vám představit. Jmenuji se Naděžda a je mi…, ale cítím se pořád na 20 . Jsem šťastná žena, protože dělám to co mě baví. Moje práce je můj životní styl a zároveň i hobby.  Snažím se následovat trendy a školit se v oblasti nových technologií, abych mohla svým klientkám poskytnout tu nejlepší péči – nabízím různé druhy peelingu, které jsou nezbytné  pro kvalitní ošetření pleti,ráda se učím a poznávám nové a účinné věci , a to jsou přístroje, které používám k dokonalosti vaši pletí – radiofrekvenční lifting, karboxy terapie, mikronidling a také různé masáže obličeje.Před čtyřmi lety jsem  absolvovala kurz skulpturálně-bukální masáže obličeje, která se v Čechách řadí mezi luxusní procedury. Moje krédo je: Jenom život, který žijeme pro ostatní stojí za to

Natalie Bergqvist

Manikérka a pedikérka

Natalie patří k součástí našeho týmu. Svojí práci bere s velkým nadšením a kreativitou. Preferuji kvalitu nad kvantitou. Baví ji pořád zdokonalovat se ve svim oborů a sledovat nové trendy., proto používá jen nejkvalitnější materiály a kvalitní přístroje ke své práci. Její pracovní moto je: "Jediný způsob, jak dělat dobře svoji práci, je milovat to, co děláš." Je maminkou třech dětí a proto je velmi pečliva a zodpovědná.

Natalie

Mgr. Zuzana Dobranská

Mgr. Zuzana Dobranská

masérka

Studium na fakultě humanitních a přírodních věd PU Prešov, obor pedagogika-psychologia-vytvarné umění. Už od dětství mě zajímala krása duše, její zkrášlovaní a práce na sobě.To jsem chtěla předávat dále jako učitelka. Život mě ale zavedl do zahraničí, kde jsem postupně našla smysl v praci s tělem formou masáží, jelikož věřím, že dotyk je lék. Dělá mi radost vidět, jak dotyk léčí ne jen tělo, ale hlavně duši. A to je můj cíl a záměr.

Petr

Masér

Pomocí tlakové masáže,lávových kamenů a baňkování je cílené působení na zprůchodnění lymfatické soustavy, vyrovnání potenciálu energie těla a odstranění příčin bolesti.

Petr

Mgr. Ivana Dlouha

Mgr. Ivana Dlouha

psychoterapeutka

V roce 2011 jsem se v zahraničí setkala s revoluční technologií, která pozitivně ovlivňuje život člověka a to bez léků a jakýchkoliv jiných medikamentů a vedlejších účinků. Tento relaxační systém jsem se rozhodla přivést na český a slovenský trh pod hlavičkou firmy Anavia. Systémy nejen prodáváme do firem, salonů, škol, vzdělávacích center či do soukromí občanů, ale také neustále pracujeme na nových programech a technologiích, které napomáhají zkvalitnit život za základě vlastního sebepoznání. Díky této nejmodernější technologii umožníme klientovi nahlédnout do svého nitra a tím lépe porozumět sobě samému.

Dominika Girethová

Výživová poradkyně

25ti-letá slečna, zabývající se zdravým životním stylem po všech stránkách! Dominika má za sebou několik kurzů v oblastni výživy i fitness od předních českých poradců a trenérů. Výživové plány staví na míru klienta a používá ty nejlepší programy na stavbu jídelníčku. Nezkoušejte redukční diety, které jsou radikální a neudržitelné. Změnte se k lepšímu, stačí jen vyplnit online dotazník a počkat si (týden) na jídelníček!

Dominika Girethová

O nás

Žijeme jen jednou a tak si život musíme co nejvíce užít a plnohodnotně ho prožít. Musíme se cítit dobře a obklopovat se lidmi, které máme rádi. více o nás

Otevírací doba

  • Po - pá: 9:00 - 20:00
  • Sobota: (po dohodě)
  • Neděle: zavřeno

Kontakty